Top Page Samozvaný spolek Jawistů
divokého západu
Top Page

Co se stalo

Rumunsko 2021

Výlet do Rumunska 24.9. - 2.10.2021

Tentokráte jsme rodinný výlet nasměrovali do Rumunska a adoptovali jsme Máru s Křížákem.
Cestu jsme pojali vcelku mastňácky, mysleje tím, že jsme nevyhledávali žádné offroady, a protože to byla naše první návštěva Rumunska, cílem byla nutně Transalpina a Transfagarašan.
Spát jsme chtěli venku s tím, že když bude nevlídno, nepohrdneme střechou nad hlavou. Nicméně medvědománie nás trochu domutila přeorganizovat etapy, abychom nespali někde nahoře. Medvídky jsme nevím, jestli bohužel :-), neviděli, za to nás v jednom bivaku navštívilo asi 10 toulavých pejsků...., naštěstí nebyli útoční!
Největším překvapením pro nás byli silnice a řidiči - obojí v tom kladném smyslu! Řekl bych, že tam kudy jsme jeli, byly silnice lepší než u nás (myslím tím sokolovský okres) a řidiči mnohem ohleduplnější.
Dalším překvapením pak byl alpský penzion Kirchsteiger v Hohenbergu - detaily lze najít na motorkářích/cestování, s českou obsluhou/vlastníkem - paráda!!
Dali jsme cca 3400 krásných kilometrů se spotřebou dvou spojkových lanek na Márovo SLRku, poznali jsme jen příjemné lidičky, možná jsme měli kliku, ale byl to suprový výlet.

fota z výletu


Po rozjetí videa si přepni v nastavení nejvyšší rozlišení.


Pokud chcete vložit komentář k této stránce, prosím, vyplňte následující formulář:
Ukaž emotikony...

Komentáře
Dosud nikdo nepřidal svůj komentář, buď první...!
 Naposledy změněno: 1.11.2023 Admin®2015 Dnes je: Pondělí, 04.12.2023, svátek má: Barbora, zítra: Jitka